Serdecznie witamy na naszej nowej stronie firmowej, na której prezentujemy pełną naszą ofertę – transportu krajowego i międzynarodowego oraz aktualne informacje z życia firmy.

Mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę naszej firmy, która jest naszą wizytówką i sposobem komunikacji z klientami. Została stworzona zgodnie z biznesowym modelem naszej firmy oraz dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników oraz panujących obecnie na rynku trendów. Ma nowoczesny wygląd i jest przyjazna dla użytkowników, którzy z łatwością mogą się po niej poruszać, znajdując wszystkie niezbędne informacje o firmie i ofercie. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy będą odwiedzać naszą stronę będą mieć takie wrażenie.

Strona zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat: historii firmy, oferty, referencji i ogólnych warunków przewozu. Będziemy także w aktualnościach na bieżąco informować o wydarzeniach z życia firmy, nowych ofertach, uzyskanych certyfikatach itp. Strona z aktualizacjami pozwoli nam być z Państwem w ciągłym kontakcie.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej strony i zapoznania się z ofertą.